Блог

Останніми роками зростає інтерес споживачів до конденсаційних котлів

Останніми роками зростає інтерес споживачів до конденсаційних котлів

Попит на них збільшується і з боку індивідуальних забудовників та підприємств, на яких гостро стоїть питання енергоефективності та екологічності. Завдяки конструктивним особливостям ці пристрої в порівнянні з типовими конвекційними приладами на 30-35% економніші у витратах палива та викидають на 70% менше шкідливих речовин в атмосферу.
У ЧОМУ ПЕРЕВАГИ CИСТЕМИ ПОВЕРХНЕВОГО НАГРІВУ-ОХОЛОДЖЕННЯ

У ЧОМУ ПЕРЕВАГИ CИСТЕМИ ПОВЕРХНЕВОГО НАГРІВУ-ОХОЛОДЖЕННЯ

Необмежені можливості планування простору кімнати завдяки використанню систем підігріву підлоги

Опалення та охолодження за допомогою підлоги з підігрівом. Спеціальні системи рівномірно розподіляють тепло та завжди забезпечують комфортний рівень температури, не збираючи пил. Ви виграєте за рахунок оптимального використання енергетичних джерел. Систему можна зробити ще ефективнішою, використовуючи поновлювані джерела енергії та тепловий насос. Архітектори та власники будівель цінують ці майже невидимі рішення (також доступні у вигляді рішень для опалення стелею й настінного опалення). Вони дають свободу проектування креативного інтер’єру просторого приміщення. Енергоефективні системи від Uponor підходять для нових споруд, а також для реконструкції.

Як встановити лічильник тепла у будинку

Кабмін дозволив встановлювати лічильники тепла в старих будинках

КИЇВ. 10 жовтня. УНН. Кабінет міністрів України сьогодні схвалив постанову “Про затвердження Порядку визначення технічної можливості встановлення вузлів розподільного обліку теплової енергії та економічної доцільності встановлення приладів ― розподілювачів теплової енергії”. Про це повідомив віце-прем’єр-міністр — міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, передає УНН з посилання на повідомлення прес-служби віце-прем’єра. За словами Зубка, раніше індивідуальний (поквартирний) облік був доступний…
Акція при купівлі радіаторів IDMAR

Акція при купівлі радіаторів IDMAR

Компанія Мега Тон проводить акцію для інсталяторів

При покупці сталевих радіаторів IDMAR до кінця липня, за кожен придбаний радіатор вам нараховується 1 бал. 50 балів ви можете обміняти на жилетку МегаТон, 100 балів – комбінізон.

КУБОК ІНСТАЛЯТОРА 2018

ТзОВ "Мега Тон" - лідер з продажу та імпорту професійних систем опалення в регіоні запрошує відвідати ФЕСТИВАЛЬ для професійних монтажників систем опалення, водопостачання та енергозбереження. 

PP-RCT – трубы из термостабилизированного полипропилена для высоких требований надежности и эффективности.

PP-RCT - трубы из  термостабилизированного полипропилена  для высоких требований надежности и эффективности.

Грант на енергоефективне обладнання від ЄБРР можна отримати по 4000 товарів .

До переліку енергоефективних матеріалів та обладнання, за які можна отримати компенсацію у розмірі до 3000 євро від ЄБРР за програмою IQ energy, вже увійшло приблизно 4000 позицій, серед яких — котли, системи опалення, теплові насоси, сонячні колектори, лічильники тепла та інші товари, передає платформа TRUBA.ua з посиланням на прес-службу IQ energy.

Список енергоощадних товарів, на які надаються гранти для фізосіб за програмою енергоефективності від Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) IQ energy, складає вже понад 4000 позицій. Зокрема, серед них, 1208 товарів —енергоефективні вікна , 673 — теплова ізоляція, 722 — котли, 673 — системи опалення, 533 — теплові насоси, 129 — сонячні колектори, 69 — вхідні двері та лічильники тепла — 4 позиції.

До переліку енергоефективних рішень включені як недорогі позиції, наприклад, теплоізоляція труб вартістю від 4 грн/м.п, так і високоефективні теплові насоси, що дозволяють економити понад 30 тис. грн на рік.

Керівник програми IQ energy Оксана Булгакова відзначила, що майже 60% підтверджених заявок на гранти — це заявки на придбання матеріалів українського виробництва.

Для отримання компенсації від ЄБРР за програмою необхідно придбати енергоефективне обладнання в кредит через банк-партнер. В рамках програми вільна від податків компенсація у розмірі до 3000 євро виплачується в євро на окремий валютний рахунок клієнта протягом 3–5 тижнів з моменту електронного підтвердження заявки.

Все результаты поиска